Web oficial Penya Barcelonista BarcinoEl gust per el bon futbol

Municipal l'Aliga

CAMP MUNICIPAL  L'ALIGA

Direcció del camp: Plaça d'Alfonso Comín, 1, 08023 Barcelona
Dimensions del camp: 104 X 60.
Terreny del Joc: Gespa Artificial.
Il·luminació: Artificial led permet perfectament partits nocturns.
Reg: Per aspersió, amb 10 aspersors de reg.
Vestuaris: 4 Móduls amb dimensions de futbol-11.
Gestió: Fins el any 2025 (P.B.BARCINO).
TEL.: 663020795 - 663020796
Direcció electrónic: barcino85@hotmail.com


HORARI DE PARTITS CAP DE SETMANA 23-24 D'OCTUBRE 
 

DISSABTE 23 D'OCTUBRE
HORA  
09.00   ALEVI-C F.EUROPA  -  F.C.BARCELONA
  ALEVI-B F.EUROPA  -  F.GRAMA
10.15 BENJAMI-D EUROPA  -  ARRABAL CALAF GRAMANET
  BENJAMI-C EUROPA  -  BARCELONA PREMIER
11.30 BENJAMI- E.E.EUROPA  -  F.F.BADALONA
   
12.45 INFANTIL-A FEMENI E.E.EUROPA  -   REUS C.E.
  INFANTIL-B FEMENI E.E.EUROPA  -   FONTSANTA CAN FATJO
14.15 INFANTIL EUROPA  -  MERCAT NOU MAGORIA
16.00 LIGA BILF
18.00 AMATEUR HURACAN BCN  -  MARTORELLES
20.00 LIGA ADLC

                                  

DIUMENGE 24 D'OCTUBRE
HORA  
08.00 VETERANS VENEZUELA  -  SENSE DETERMINAR
10.15 JUVENIL HURACAN BCN  -  MERCAT NOU MAGORIA 
12.00 ALEVI-D EUROPA  -  F.HOSPITALET ATL
  ALEVI-A FEMENI E.E.EUROPA  -  OLIMPIC CAN FATJO
14.00 AMATEUR LIGA ADLC
16.00 AMATEUR FEMENI HURACAN  -  PUJADAS
18.00 AMATEUR CAN CLOTA  -  ATL PRAT DELTA
20.00  




HORARIS D'ENTRENAMENTS ANUALS
 

HORA DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES
08.00          
09.00          
10.00          
13.00          
14.00          
15.00          
16.30          
17.30          
18.30          
19.30          
20.30          
21.00          
22.30          


HORARIS DE PARTITS ANUALS
 

HORA DISSABTE-A HORA DISSABTE-B
08.45   09.00  
10.00   10.15  
11.15   11.30  
12.30   12.45  
14.00   14.00  
16.15   16.15  
18.15   18.15  
20.00   20.15  
HORA DIUMENGE-A HORA DIUMENGE-B
09.00   09.00  
10.15   10.15  
12.15   12.00  
14.00   14.00  
16.00   16.00  
18.00   18.00  
20.00   20.00  


 

Convocatòries

Pre-Benjamíns

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariF.F.Badalona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Montigala
    ContrariF.F.Badalona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Besos Trajana
    ContrariSant Adria 2020
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariUnificació Llefia
    Jornada3 Jornada de Lliga

Benjamíns

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Pere Gol
    ContrariLa Salut Pere Gol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 08:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSalesians Bosco Horta
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:40 H. Partit 12:40 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Nou Barris
    ContrariMontañesa C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:45 H. Partit 12:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCentelles
    Jornada3 Jornada de Lliga

Alevins

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariR.C.D.Espanyol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 13:00 H. 24/10/2021

    Camp Zona esportiva Meilan
    ContrariTecnofutbol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariAPA Poble Sec
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 08:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariArrabal Calaf Gramanet
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 07:45 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Col-legi La Salle Bonanova
    ContrariLa Salle Bonanova
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Bufala
    ContrariBufala C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:45 H. Partit 10:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Aristides Maillol
    ContrariLes Corts Barcelona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLa Salut Pere Gol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTrinitat C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:30 H. Partit 11:00 H. 23/10/2021

    Camp Parroquia S.M.Llerona
    ContrariLlerona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:30 H. Partit 16:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Montigala
    ContrariSeagull Bdn club
    Jornada3 Jornada de Lliga

Infantils

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLa Salle Bonanova
    Jornada4 Jornada de Lliga

  • Arribada 12:45 H. Partit 14:15 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Badalona Sud
    ContrariYoung Talent Badalona Sud
    Jornada4 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal La Bascula
    ContrariE.F.Angel Pedraza
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCongres C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariU.E.Horta
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariAjornat
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCatalonai U.B.
    Jornada3 Jornada de Lliga

Cadets

  • Arribada 11:45 H. Partit 13:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Lloreda
    ContrariLloreda C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 15:15 H. Partit 16:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCongres C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:45 H. Partit 12:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal L'Energia
    ContrariMercat Nou Magoria
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSant Adria 2020
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Canyelles
    ContrariDragons BCN
    Jornada3 Jornada de Lliga

Juvenils

  • Arribada 14:30 H. Partit 16:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Can Zam 1
    ContrariImperio
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

Primer equip

  • Arribada 16:30 H. Partit 18:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Can Vinader
    ContrariCan Roca U.E.
    Jornada6 Jornada de Lliga

  • Arribada 17:15 H. Partit 18:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLevant Les Planes
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 18:30 H. Partit 20:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Les Planes
    ContrariLlevant Les Planes
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 17:30 H. Partit 19:00 H. 23/10/2021

    Camp Col-legi Sant Ignasi
    ContrariSant Ignasi
    Jornada5 Jornada de Lliga

Escola

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Trinitat Vella
    ContrariTrinitat C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:45 H. Partit 12:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariBarceloneta C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

¿Vols jugar a la Penya Barcino?

Inscriure's