Web oficial Penya Barcelonista BarcinoEl gust per el bon futbol

Notícies

Partits de Lliga 23-24 d'Octubre

Etiqueta: General, 23/10/2021

Jornada de lliga 23-24 d'Octubre

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

  

  

  

 
EQUIP LOCAL   EQUIP VISITANT  
C.D.TRINIDAD  10 ESCOLA-A 4
ESCOLA-B 7 BARCELONETA C.F. 5
PRE BENJAMI-A 2 F.F.BADALONA 6
F.F.BADALONA 3 PRE BENJAMI-B 1
PRE BENJAMI-C   DESCANSA  
SANT ADRIA 2020 2 PRE BENJAMI-D 2
PRE BENAJMI-E 4 UNIFICACIO LLEFIA 10
BENJAMI-A   DESCNASA  
BENJAMI-B 8 SANT GABRIEL C.D. 0
BENJAMI-C   DESCANSA  
LA SALUT PERE GOL 7 BENJAMI-D 2
BENJAMI-E 0 SALESIANS BOSCO HORTA 5
MONTAÑESA C.F. 1 BENJAMI-F 8
BENJAMI FEMENI 1 CENTELLES C.F. 1
ALEVI-A 6 R.C.D.ESPANYOL 2
TECNOFUTBOL C.T. 1 ALEVI-B 4
ALEVI-C 3 APA POBLE SEC 1
ALEVI-D 6 ARRABAL CALAF GRAMANET 4
LA SALLE BONANOVA 17 ALEVI-E 1
BUFALA C.F. 6 ALEVI-F 2
LES CORTS BARCELONA CLUB 6 ALEVI-G 3
ALEVI-H 2 LA SALUT PERE GOL A.E. 0
ALEVI-I 2 TRINITAT C.D. 10
LLERONA C.E. 0 ALEVI-FEMENI-A 6
SAUGULL BDN CLUB 0 ALEVI FEMENI-B 4
INFANTIL-A 2 LA SALLE BONANOVA 2
YOUNG TALENT BADALONA SUD 1 INFANTIL-B 1
E.F.ANGEL PEDRAZA 0 INFANTIL-C 9
INFANTIL-D 1 CONGRES C.D. 2
INFANTIL-E 0 U.D.HORTA 8
INFANTIL-F 0 CATALONIA U.B. 1
INFANTIL-A FEMENI   DESCANSA  
INFANTIL-B FEMENI A MOLLET C.F. A
LLOREDA C.F. 0 CADET-A 8
CADET-B 4 CONGRES C.D. 2
MERCAT NOU MAGORIA 0 CADET-C 3
CADET-D 2 SANT ADRIA 2020 6
BARCELONA DRAGONS C.F. 8 CADET-E 3
IMPERIO C.F. 2 JUVENIL-A 6
JUVENIL-B 4 SANT GABRIEL C.D. 7
CAN ROCA U.E.   AMATEUR-A  
SANT IGNASI C.E. 4 AMATEUR-B 4
AMATEUR -A FEMENI 6 LLEVANT LES PLANES 0
LLEVANT LES PLANES 4 AMATEUR-B FEMENI 0



VICTORIA DEL JUVENIL A
IMPERIO 2 JUVENIL-A 6











 













 














Abril

Convocatòries

Pre-Benjamíns

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariF.F.Badalona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Montigala
    ContrariF.F.Badalona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Besos Trajana
    ContrariSant Adria 2020
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariUnificació Llefia
    Jornada3 Jornada de Lliga

Benjamíns

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Pere Gol
    ContrariLa Salut Pere Gol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 08:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSalesians Bosco Horta
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:40 H. Partit 12:40 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Nou Barris
    ContrariMontañesa C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:45 H. Partit 12:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCentelles
    Jornada3 Jornada de Lliga

Alevins

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariR.C.D.Espanyol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 13:00 H. 24/10/2021

    Camp Zona esportiva Meilan
    ContrariTecnofutbol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariAPA Poble Sec
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 08:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariArrabal Calaf Gramanet
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 07:45 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Col-legi La Salle Bonanova
    ContrariLa Salle Bonanova
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Bufala
    ContrariBufala C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:45 H. Partit 10:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Aristides Maillol
    ContrariLes Corts Barcelona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLa Salut Pere Gol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTrinitat C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:30 H. Partit 11:00 H. 23/10/2021

    Camp Parroquia S.M.Llerona
    ContrariLlerona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:30 H. Partit 16:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Montigala
    ContrariSeagull Bdn club
    Jornada3 Jornada de Lliga

Infantils

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLa Salle Bonanova
    Jornada4 Jornada de Lliga

  • Arribada 12:45 H. Partit 14:15 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Badalona Sud
    ContrariYoung Talent Badalona Sud
    Jornada4 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal La Bascula
    ContrariE.F.Angel Pedraza
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCongres C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariU.E.Horta
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariAjornat
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCatalonai U.B.
    Jornada3 Jornada de Lliga

Cadets

  • Arribada 11:45 H. Partit 13:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Lloreda
    ContrariLloreda C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 15:15 H. Partit 16:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCongres C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:45 H. Partit 12:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal L'Energia
    ContrariMercat Nou Magoria
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSant Adria 2020
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Canyelles
    ContrariDragons BCN
    Jornada3 Jornada de Lliga

Juvenils

  • Arribada 14:30 H. Partit 16:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Can Zam 1
    ContrariImperio
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

Primer equip

  • Arribada 16:30 H. Partit 18:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Can Vinader
    ContrariCan Roca U.E.
    Jornada6 Jornada de Lliga

  • Arribada 17:15 H. Partit 18:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLevant Les Planes
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 18:30 H. Partit 20:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Les Planes
    ContrariLlevant Les Planes
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 17:30 H. Partit 19:00 H. 23/10/2021

    Camp Col-legi Sant Ignasi
    ContrariSant Ignasi
    Jornada5 Jornada de Lliga

Escola

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Trinitat Vella
    ContrariTrinitat C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:45 H. Partit 12:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariBarceloneta C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

¿Vols jugar a la Penya Barcino?

Inscriure's