Web oficial Penya Barcelonista BarcinoEl gust per el bon futbol

Notícies

Agrupacións dels equips de la P.B.Barcino.

Etiqueta: General, 03/09/2017

Agrupació de l'equip Infantil-A
----------------------------------------------------
GRUP- 2 PRIMERA DIVISIÓ


Arrabal Calaf - A
Badalona- D
Cataloni-A
Escola Brafa-A
Europa-B
F.E.Grama-B
Horta-A
Martinenc-D
Mercaqntil-D
P.B.Anguera-B
P.B.Barcino-A
Sant Gabriel-D
Sarria CP- A
Sistrells-A
Tecniofutbol-B
U. Llefia-B


Agrupació de l'equip Amateur
........................................................................

GRUP 16 4 CATALANA
Mercat Nou
Rotodos
Esquerra  Example
Alberix Nigata
Montbau
Bufala
F.E.Hospitalet ATL
P.B.Collblanch Sants
Vallvidriera Senglars
Milan Hospitalet
Turo Peira
Sant Ignasi
P.B.Barcino
Barceloneta
Hebron Taixonera
Bunker Carmelo

Agrupacions dels equips Juvenils
...........................................................................

Juvenil-A grup 12 Segona divisió.
APA Poble Sec
Catalonia
Premier Barcelona
Escola Brafa
La Salle Bonanova
La Salut Pere Gol
L'Hospitalet
Lloreda
Martinenc
P.B.Anguera
P.B.Barcino
Racing Vallbona
Sant Marti Condal
Singuerlin
Stoitkchov Barcelona
Young Talent

Juvenil-B grup 13 segona divisió
Catalonia
Celtic
Collblanch Torrassa
Escola Brafa
F.Grama
G.P.E.Manigua
La Florida
La Salle Bonanova
Martinenc
P.B.Anguera
P.B.Barcino
Sant Marti Condal
Singuerlin
Stoitchv Barcelona
Valldoreix
Young Talent

Juvenil-C grup 14 segona divisió
Bufala
Carmelo
Diagonal
E.E.Guineueta
E.Angel Pedraza
Escolapis de Sarria
F.Grama
Gornal
Hospitalense
Mercat Nou Magoria
P.B.Barcino
Parc
Piferrer
Sant Ignasi
Valldoreix
Young Talent

Agrupacions dels equips Cadets
...........................................................................

Cadet-A grup 15 segona divisió
BADALONA
BUFALA
CAN BUXERES
CONGRÉS CLUB ESPORTIU
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA
IMPERIO
LA FLORIDA
LLOREDA
Pª BARC. BARCINO
POBLE NOU
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
SISTRELLS C.F
STOITCHKOV BARCELONA
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA
VETERANS CATALUNYA

Cadet-B grup 14 segona divisió
APA POBLE SEC
BARCELONETA
CATALONIA
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA
ESCOLA PIA SARRIÀ
MONTAÑESA
NAMA SPORTS CLUB
Pª BARC. BARCINO
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
PARC, U.D.
PUBILLA CASAS
PUJADAS
RACING SARRIA
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
VALLDOREIX
VETERANS CATALUNYA

Agrupacions dels equips Cadets
...........................................................................

BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA
CANYELLES,C.E
CONGRÉS CLUB ESPORTIU
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
GORNAL, U.D
HOSPITALENSE, AT.C
IMPERIO , C.F
LLOREDA, C.F
Pª BARC. BARCINO
POBLE NOU AT
SANT ANDREU, U.E
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST
TURO PEIRA
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Agrupacions dels equips Infantils
...........................................................................
Infantil-B grup 24 segona divisió

ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D
BARCELONETA, C.F
CONGRÉS CLUB ESPORTIU
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E
HORTA, U.AT
IMPERIO , C.F
LA SALLE BONANOVA
MARTINENC, F.C
Pª BARC. ANGUERA
Pª BARC. BARCINO, CE
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS
RACING SARRIA
SANT ANDREU,
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU

Infantil-C grup 22 segona divisió
ALZAMORA, C.F
BADALONA, C.F
CAN BUXERES, F.C
CATALONIA, U.B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA, C.E
ESCUELA C.F. PERFORMANCE
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
POMAR, C.D
SANT GABRIEL,C.D
SANTS, U.E.
SISTRELLS C.F
TURO PEIRA, C.C.D


Infantil-D grup 23 segona divisió
CAN BUXERES, F.C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA
ESCUELA C.F. PERFORMANCE
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA
LA SALLE BONANOVA, C.E
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
PARC, U.D
RACING SARRIA C.F
SANT ANDREU, U.E
SANT GABRIEL,C.D
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
SANTS, U.E
TRAJANA PENYA BARC. SANT


Agrupacions dels equips Alevins
...........................................................................


Alevi-C grup 8 segona divisió
ALZAMORA, C.F
APA POBLE SEC, CE
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELON
HORTA, U.AT
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
SINGUERLIN, C.F
TECNOFUTBOL C.F
TURO PEIRA, C.C.D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Alevi-D grup 7 segona divisió
ALZAMORA, C.F
APA POBLE SEC, CE
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL
CANYELLES,C.E
ESCOLA E.BRAFA
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA
LLOREDA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
POMAR, C.D
SINGUERLIN, C.F
STOITCHKOV BARCELONA C.F
TECNOFUTBOL C.F
TURO PEIRA, C.C.D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU


Alevi-E grup 3 segona divisió
BADALONA, C.F
BUFALA, C.F
CATALONIA, U.B
DON BOSCO, C.F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
LA FLORIDA C.F
LA SALLE BONANOVA, C.E
MARTINENC, F.C
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. ANGUERA
Pª BARC. BARCINO, CE
PUJADAS, C.D
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
SISTRELLS
UNIFICACION LLEFIA,CF

Alevi-F grup 4 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CATALONIA, U.B
DON BOSCO, C.F
LA SALLE BONANOVA, C.E
MARTINENC, F.C
MERCAT NOU MAGORIA
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
PUBILLA CASAS, C.E
PUJADAS, C.D
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
SISTRELLS C.F
TRINIDAD, C.D
UNIFICACION LLEFIA,CF
ZONA FRANCA, F.C

Alevi-G grup 5 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CARMELO, C.D
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
MARTINENC, F.C
MERCAT NOU MAGORIA
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
PUBILLA CASAS, C.E
PUJADAS, C.D
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
TRINIDAD, C.D
UNIFICACION LLEFIA,CF

Alevi-H grup 6 segona divisió
ALZAMORA, C.F.
APA POBLE SEC, CE
CARMELO, C.D
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
HORTA, U.AT
MARTINENC, F.C
MERCAT NOU MAGORIA, SE
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
PUBILLA CASAS, C.E
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
UNIFICACION LLEFIA,CF

Agrupacions dels equips Benjamins
...........................................................................

Benjami-C grup 3 segona divisió
APA POBLE SEC, CE
BADALONA, C.F
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL
BUFALA, C.F
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
LLOREDA, C.F
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
SANT ANDREU, U.E
SANT MARTI-CONDAL, F.C
SANTS, U.E
SARRIA, C.P
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Benjami-D grup 4 segona divisió
APA POBLE SEC, CE
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D
CANYELLES,C.E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
LLOREDA, C.F
MARTINENC, F.C
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
SANT ANDREU, U.E
SANT MARTI-CONDAL, F.C
SANTS, U.E
SISTRELLS C.F
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA C.E
UNIFICACION LLEFIA,CF
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Benjami-E grup 5 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CANYELLES,C.E.
CARMELO, C.D.
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
MARTINENC, F.C.
MONTAÑESA, C.F.
Pª BARC. BARCINO, CE.
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E.
SINGUERLIN, C.F.
SISTRELLS C.F.
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA C.E
UNIFICACION LLEFIA,CF
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Benjami-F grup 6 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CARMELO, C.D.
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
FUNDACIO P. CE. JUPITER
IMPERIO , C.F
MARTINENC, F.C
Pª BARC. ANGUERA
Pª BARC. BARCINO, CE
POMAR, C.D.
PUJADAS, C.D
SANT GABRIEL,C.D
SINGUERLIN, C.F.
SISTRELLS C.F.
UNIFICACION LLEFIA,CF

Benjami-F grup 6 segona divisió

Convocatòries

Pre-Benjamíns

  • Arribada 10:30 H. Partit 11:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariMontañesa
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Guinardo
    ContrariMartinenc
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 10:45 H. Partit 12:15 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Badalona
    ContrariBadalona
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 25/11/2017

    Camp Polideportivo La Mina
    ContrariSant Gabriel
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariPoble Sec A.D.
    Jornada8 jornada de lliga

Benjamíns

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Andrade Sant Marti
    ContrariSants
    Jornada9 jornada de lliga

  • Arribada 07:30 H. Partit 08:45 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Lloreda
    ContrariLloreda
    Jornada9 jornada de lliga

  • Arribada 10:30 H. Partit 11:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLloreda
    Jornada8 Jornada dfe Lliga

  • Arribada 08:30 H. Partit 10:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Clot de la Mel
    ContrariVila Olimpica
    Jornada8 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Llefia
    ContrariUnificacio Llefia
    Jornada8 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariF.E.Hospitalet ATL
    Jornada8 Jornada de Lliga

Alevins

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Andrade Sant Marti
    ContrariUnificacio Llefia
    Jornada9 jornada de lliga

  • Arribada 07:30 H. Partit 09:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Nou Taxonera
    ContrariStoitchkov Barcelona
    Jornada8 Jornada de lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Andrade Sant Marti
    ContrariCatalonia
    Jornada8 Jornada de lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariVila Olimpica
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 12:30 H. Partit 14:00 H. 26/11/2017

    Camp Municipal Nou Barris
    ContrariMontañesa
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariMarttinenc
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 10:30 H. Partit 12:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Aiss
    ContrariSant Andreu
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 12:00 H. Partit 13:30 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Llefia
    ContrariUnificacio Llefia
    Jornada8 jornada de lliga

Infantils

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 26/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariE.E.Brafa
    Jornada9 Jornada de lliga

  • Arribada 15:00 H. Partit 16:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariBarceloneta
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 26/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariP.B.Cinc Copes
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 16:45 H. Partit 18:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal La Bascula
    ContrariE.F.Performance
    Jornada8 jornada de lliga

Cadets

  • Arribada 16:45 H. Partit 18:15 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Badalona
    ContrariBadalona
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 15:00 H. Partit 16:00 H. 26/11/2017

    Camp Municipal Andrade Sant Marti
    ContrariP.B.Villaverde Penitents
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 13:00 H. Partit 14:00 H. 26/11/2017

    Camp Municipal Andrade Sant Marti
    ContrariBon Pastor
    Jornada8 Jornada de lliga

Juvenils

  • Arribada 16:45 H. Partit 17:45 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariRacing Vallbona
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 16:30 H. Partit 18:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Can Zam 2
    ContrariSinguerlin
    Jornada8 jornada de lliga

  • Arribada 12:30 H. Partit 14:00 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Guineueta
    ContrariE.E.Guineueta
    Jornada8 jornada de lliga

Primer equip

  • Arribada 17:00 H. Partit 18:00 H. 26/11/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariAlbirrojita
    Jornada11 jornada de lliga

Escola

  • Aquest equip no te cap convocatoria
  • Arribada 11:15 H. Partit 12:40 H. 25/11/2017

    Camp Municipal Nou Barris
    ContrariMontañesa
    Jornada8 jornada de lliga

¿Vols jugar a la Penya Barcino?

Inscriure's