Web oficial Penya Barcelonista BarcinoEl gust per el bon futbol

Notícies

Agrupacións dels equips de la P.B.Barcino.

Etiqueta: General, 03/09/2017

Agrupació de l'equip Infantil-A
----------------------------------------------------
GRUP- 2 PRIMERA DIVISIÓ


Arrabal Calaf - A
Badalona- D
Cataloni-A
Escola Brafa-A
Europa-B
F.E.Grama-B
Horta-A
Martinenc-D
Mercaqntil-D
P.B.Anguera-B
P.B.Barcino-A
Sant Gabriel-D
Sarria CP- A
Sistrells-A
Tecniofutbol-B
U. Llefia-B


Agrupació de l'equip Amateur
........................................................................

GRUP 16 4 CATALANA
Mercat Nou
Rotodos
Esquerra  Example
Alberix Nigata
Montbau
Bufala
F.E.Hospitalet ATL
P.B.Collblanch Sants
Vallvidriera Senglars
Milan Hospitalet
Turo Peira
Sant Ignasi
P.B.Barcino
Barceloneta
Hebron Taixonera
Bunker Carmelo

Agrupacions dels equips Juvenils
...........................................................................

Juvenil-A grup 12 Segona divisió.
APA Poble Sec
Catalonia
Premier Barcelona
Escola Brafa
La Salle Bonanova
La Salut Pere Gol
L'Hospitalet
Lloreda
Martinenc
P.B.Anguera
P.B.Barcino
Racing Vallbona
Sant Marti Condal
Singuerlin
Stoitkchov Barcelona
Young Talent

Juvenil-B grup 13 segona divisió
Catalonia
Celtic
Collblanch Torrassa
Escola Brafa
F.Grama
G.P.E.Manigua
La Florida
La Salle Bonanova
Martinenc
P.B.Anguera
P.B.Barcino
Sant Marti Condal
Singuerlin
Stoitchv Barcelona
Valldoreix
Young Talent

Juvenil-C grup 14 segona divisió
Bufala
Carmelo
Diagonal
E.E.Guineueta
E.Angel Pedraza
Escolapis de Sarria
F.Grama
Gornal
Hospitalense
Mercat Nou Magoria
P.B.Barcino
Parc
Piferrer
Sant Ignasi
Valldoreix
Young Talent

Agrupacions dels equips Cadets
...........................................................................

Cadet-A grup 15 segona divisió
BADALONA
BUFALA
CAN BUXERES
CONGRÉS CLUB ESPORTIU
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA
IMPERIO
LA FLORIDA
LLOREDA
Pª BARC. BARCINO
POBLE NOU
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
SISTRELLS C.F
STOITCHKOV BARCELONA
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA
VETERANS CATALUNYA

Cadet-B grup 14 segona divisió
APA POBLE SEC
BARCELONETA
CATALONIA
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA
ESCOLA PIA SARRIÀ
MONTAÑESA
NAMA SPORTS CLUB
Pª BARC. BARCINO
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
PARC, U.D.
PUBILLA CASAS
PUJADAS
RACING SARRIA
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
VALLDOREIX
VETERANS CATALUNYA

Agrupacions dels equips Cadets
...........................................................................

BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA
CANYELLES,C.E
CONGRÉS CLUB ESPORTIU
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
GORNAL, U.D
HOSPITALENSE, AT.C
IMPERIO , C.F
LLOREDA, C.F
Pª BARC. BARCINO
POBLE NOU AT
SANT ANDREU, U.E
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST
TURO PEIRA
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Agrupacions dels equips Infantils
...........................................................................
Infantil-B grup 24 segona divisió

ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D
BARCELONETA, C.F
CONGRÉS CLUB ESPORTIU
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E
HORTA, U.AT
IMPERIO , C.F
LA SALLE BONANOVA
MARTINENC, F.C
Pª BARC. ANGUERA
Pª BARC. BARCINO, CE
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS
RACING SARRIA
SANT ANDREU,
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU

Infantil-C grup 22 segona divisió
ALZAMORA, C.F
BADALONA, C.F
CAN BUXERES, F.C
CATALONIA, U.B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA, C.E
ESCUELA C.F. PERFORMANCE
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
POMAR, C.D
SANT GABRIEL,C.D
SANTS, U.E.
SISTRELLS C.F
TURO PEIRA, C.C.D


Infantil-D grup 23 segona divisió
CAN BUXERES, F.C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA
ESCUELA C.F. PERFORMANCE
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA
LA SALLE BONANOVA, C.E
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
PARC, U.D
RACING SARRIA C.F
SANT ANDREU, U.E
SANT GABRIEL,C.D
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
SANTS, U.E
TRAJANA PENYA BARC. SANT


Agrupacions dels equips Alevins
...........................................................................


Alevi-C grup 8 segona divisió
ALZAMORA, C.F
APA POBLE SEC, CE
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELON
HORTA, U.AT
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
SINGUERLIN, C.F
TECNOFUTBOL C.F
TURO PEIRA, C.C.D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Alevi-D grup 7 segona divisió
ALZAMORA, C.F
APA POBLE SEC, CE
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL
CANYELLES,C.E
ESCOLA E.BRAFA
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA
LLOREDA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
POMAR, C.D
SINGUERLIN, C.F
STOITCHKOV BARCELONA C.F
TECNOFUTBOL C.F
TURO PEIRA, C.C.D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU


Alevi-E grup 3 segona divisió
BADALONA, C.F
BUFALA, C.F
CATALONIA, U.B
DON BOSCO, C.F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
LA FLORIDA C.F
LA SALLE BONANOVA, C.E
MARTINENC, F.C
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. ANGUERA
Pª BARC. BARCINO, CE
PUJADAS, C.D
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
SISTRELLS
UNIFICACION LLEFIA,CF

Alevi-F grup 4 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CATALONIA, U.B
DON BOSCO, C.F
LA SALLE BONANOVA, C.E
MARTINENC, F.C
MERCAT NOU MAGORIA
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
PUBILLA CASAS, C.E
PUJADAS, C.D
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
SISTRELLS C.F
TRINIDAD, C.D
UNIFICACION LLEFIA,CF
ZONA FRANCA, F.C

Alevi-G grup 5 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CARMELO, C.D
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
MARTINENC, F.C
MERCAT NOU MAGORIA
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
PUBILLA CASAS, C.E
PUJADAS, C.D
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
TRINIDAD, C.D
UNIFICACION LLEFIA,CF

Alevi-H grup 6 segona divisió
ALZAMORA, C.F.
APA POBLE SEC, CE
CARMELO, C.D
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
HORTA, U.AT
MARTINENC, F.C
MERCAT NOU MAGORIA, SE
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
PUBILLA CASAS, C.E
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E
UNIFICACION LLEFIA,CF

Agrupacions dels equips Benjamins
...........................................................................

Benjami-C grup 3 segona divisió
APA POBLE SEC, CE
BADALONA, C.F
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL
BUFALA, C.F
CATALONIA, U.B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
LLOREDA, C.F
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
Pª BARC. CINC COPES
SANT ANDREU, U.E
SANT MARTI-CONDAL, F.C
SANTS, U.E
SARRIA, C.P
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Benjami-D grup 4 segona divisió
APA POBLE SEC, CE
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D
CANYELLES,C.E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
LLOREDA, C.F
MARTINENC, F.C
MONTAÑESA, C.F
Pª BARC. BARCINO, CE
SANT ANDREU, U.E
SANT MARTI-CONDAL, F.C
SANTS, U.E
SISTRELLS C.F
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA C.E
UNIFICACION LLEFIA,CF
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Benjami-E grup 5 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CANYELLES,C.E.
CARMELO, C.D.
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
MARTINENC, F.C.
MONTAÑESA, C.F.
Pª BARC. BARCINO, CE.
SANT ANDREU, U.E
SANTS, U.E.
SINGUERLIN, C.F.
SISTRELLS C.F.
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA C.E
UNIFICACION LLEFIA,CF
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU

Benjami-F grup 6 segona divisió
ALZAMORA, C.F
CARMELO, C.D.
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
FUNDACIO P. CE. JUPITER
IMPERIO , C.F
MARTINENC, F.C
Pª BARC. ANGUERA
Pª BARC. BARCINO, CE
POMAR, C.D.
PUJADAS, C.D
SANT GABRIEL,C.D
SINGUERLIN, C.F.
SISTRELLS C.F.
UNIFICACION LLEFIA,CF

Benjami-F grup 6 segona divisió

Convocatòries

Pre-Benjamíns

  • Arribada 08:15 H. Partit 13:40 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Cervera
    ContrariTorneix de Cervera
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:15 H. Partit 09:40 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Cardedeu
    ContrariTorneig Cardedeu
    JornadaAmistos

  • Arribada 09:30 H. Partit 11:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Can Fatjo
    ContrariTorneix de Can Fatjo
    JornadaTorneix Amistos

  • Aquest equip no te cap convocatoria
  • Aquest equip no te cap convocatoria

Benjamíns

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 02/06/2017

    Camp Municipal Tordera
    ContrariTorneix Tordera
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 09:30 H. Partit 11:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Cardedeu
    ContrariTorneig Cardedeu
    JornadaTorneix amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix Triangualr P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 09:30 H. Partit 10:50 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Can Fatjo
    ContrariTorneix Can Fatjo
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix Triangular P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix Triangular P.B.Barcino
    JornadaTorneig Amistos

Alevins

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 02/06/2017

    Camp Municipal Tordera
    ContrariTorneig de Tordera
    JornadaTorneig amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix Triangualr P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix Triangualr P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 07:45 H. Partit 09:50 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Creixell
    ContrariTorneix Creixell
    JornadaTorneig amistos

  • Arribada 18:00 H. Partit 00:00 H. 02/06/2017

    Camp Municipal Tordera
    ContrariTorneix Tordera
    JornadaTorneig amistos

  • Arribada 07:45 H. Partit 09:40 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Viladecavalls
    ContrariTorneix Viladecavalls
    JornadaTorneix amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix triangular P.B.Barcino
    JornadaTorneix amistos

  • Aquest equip no te cap convocatoria

Infantils

  • Arribada 10:30 H. Partit 11:30 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTorneix Triangualr P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:30 H. Partit 11:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Creixell
    ContrariTorneix de Creixell
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTorneix Triangualar P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Aquest equip no te cap convocatoria

Cadets

  • Arribada 10:30 H. Partit 11:30 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTorneix Triangular P.B.Barcino Celtic i Cubellas
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTorneix Triangualr P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTorneix Triangular P.B.Barcino
    JornadaTorneix Amistos

Juvenils

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTorneig Triangular P.B.Barcino
    JornadaTorneix amistos

  • Arribada 11:30 H. Partit 13:00 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Santa Eulalia
    ContrariSanta Eulalia
    JornadaAmistos

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:00 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTorneix Cuadrangular P.B.Barcino
    JornadaTorneix amistos

Primer equip

  • Arribada 17:45 H. Partit 18:45 H. 04/06/2017

    Camp Municipal Sant Marti Andrade
    ContrariTuro Peira
    Jornada5 Jornada cCopa Barcelones

Escola

  • Arribada 12:45 H. Partit 13:50 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Singuerlin
    ContrariPremier BCN
    JornadaFesta Final

  • Arribada 09:10 H. Partit 10:40 H. 03/06/2017

    Camp Municipal Singuerlin
    ContrariSant Marti Condal
    JornadaFesta final

¿Vols jugar a la Penya Barcino?

Inscriure's