Web oficial Penya Barcelonista BarcinoEl gust per el bon futbol

Notícies

Agrupacions del equips de segona i tercera divisio

Etiqueta: General, 01/10/2020

GRUPS JUVENILS

JUVENIL-B GRUP SEGONA DIVISIÓ
................................................................

1. ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
2. ESCOLA E.BRAFA A
3. ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
4. FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
5. GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
6. GRASSOT, UE. A
7. HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL B
8. Pª BARC. ANGUERA C
9. Pª BARC. BARCINO, CE B
10. Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
11. PUBILLA CASAS, C.E. B
12. SANT ANDREU, U.E E
13. SANT GABRIEL, C.D. C
14. YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C

JUVENIL-C GRUP 15 SEGONA DIVISIÓ
...............................................................
1. ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
2. BUFALA, C.F. B
FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
3. CARMELO, C.D. A
4. CATALONIA, U.B. B
5. DIAGONAL CLUB ESP. B
6. LA COSECHA F.C. A
7. L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
8. LLOREDA, C.F. B
9. MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
10. Pª BARC. BARCINO, CE C
11. SANT IGNASI C.E. C
12. SANT MARTI-CONDAL, F.C. C
13. SARRIA, C.P. B
14. TURO PEIRA, C.C.D. C

GRUPS CADETS

CADET-A GRUP  SEGONA DIVISIÓ
.....................................................................

1. ALZAMORA, C.F. A
2. BUFALA, C.F. E
3. CAN BUXERES, F.C. D
4. CATALONIA, U.B. D
5. ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
6. ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
7. FUNDACIO P. CE. JUPITER D
8. Pª BARC. ANGUERA D
9. Pª BARC. BARCINO, CE A
10. Pª BARC. CINC COPES B
11. RACING SARRIA C.F. C
12. SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
13. SANT MARTI-CONDAL, F.C. C
14. SARRIA, C.P. C
15. VILA OLIMPICA CLUB ESP. D

CADET-B GRUP  SEGONA DIVISIÓ
.....................................................................
1. ALZAMORA, C.F. C
2. COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
3. DIAGONAL CLUB ESP. A
4. ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS A
5. EUROPA, C.E. D
6. FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT C
7. FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
8. Pª BARC. ANGUERA C
9. Pª BARC. BARCINO, CE B
10. PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
11. POMAR, C.D. A
12. RACING SARRIA C.F. B
13. TURO PEIRA, C.C.D. A
14. VALLDOREIX F.C. B

CADET-C GRUP 16 SEGONA DIVISIÓ
.....................................................................
1. ALZAMORA, C.F. B
2. ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA B
3. CONGRÉS CLUB ESP. B
4. ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
5. ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS B
6. FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA E
7. IMPERIO , C.F. A
8. LA FLORIDA C.F. A
9. MONTAÑESA, C.F. C
10. Pª BARC. BARCINO, CE C
11. POBLE NOU ,AT. B
12. SANT IGNASI C.E. B
13. SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
14. SANTS, U.E. D
15. VETERANS CATALUNYA,AF B

CADET-D GRUP 15 SEGONA DIVISIÓ
.....................................................................
1. BARCELONETA, C.F. A
2. ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
3. HOSPITALENSE, AT.C. A
4. IMPERIO , C.F. B
5. LA SALLE BONANOVA, C.E. A
6. LLOREDA, C.F. B
7. Pª BARC. BARCINO, CE D
8. Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
9. POBLE NOU ,AT. A
10. SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
11. SANTS, U.E. E
12. STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
13. TRINIDAD, C.D. A
14. VILA OLIMPICA CLUB ESP. E

GRUPS INFANTILS

INFANTIL-B GRUP 22 SEGONA DIVISIÓ
............................................................................
1. ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
2. BARCELONETA, C.F. A
3. CONGRÉS CLUB ESP. C
4. FUNDACIO P. CE. JUPITER F
5. LA SALUT PERE GOL AE. A
6. LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
7. MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
8. Pª BARC. BARCINO, CE B
9. PADUA, ASSOC. CLUB A
10. SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
11. SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
12. SARRIA, C.P. C
13. UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
14. UNIFICACION LLEFIA,CF. C
15. VETERANS CATALUNYA,AF A
16. VILA OLIMPICA CLUB ESP. E

INFANTIL-C GRUP 20  SEGONA DIVISIÓ
............................................................................
1. APA POBLE SEC, CE. A
2. ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
3. BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
4. DON BOSCO, C.F. B
5. ESCOLA E.BRAFA B
6. ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
7. ESPANYOL, R.C.D. C
8. FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT C
9. FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
10. Pª BARC. ANGUERA D
11. Pª BARC. BARCINO, CE C
12. PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
13. SANT ANDREU, U.E G 14. SANTS, U.E. D
15. TECNOFUTBOL C.F C
16. UNIFICACION LLEFIA,CF. D

INFANTIL-D GRUP 27  SEGONA DIVISIÓ
............................................................................
1. ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
2. CATALONIA, U.B. D
3. ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
4. EUROPA, C.E. D
5. FUNDACIO P. CE. JUPITER E
6. HOSPITALENSE, AT.C. B
7. MONTAÑESA, C.F. B
8. Pª BARC. BARCINO, CE D
9. Pª BARC. CINC COPES C
10. PUJADAS, C.D. A
11. SANT ANDREU, U.E F
12. SANT GABRIEL, C.D. G
13. SANT IGNASI C.E. C
14. STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
15. TECNOFUTBOL C.F B
16. UNIFICACION LLEFIA,CF. B

INFANTIL-E GRUP 23  SEGONA DIVISIÓ
............................................................................
1. APA POBLE SEC, CE. C
2. BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
3. BUFALA, C.F. B
4. CAN BUXERES, F.C. B
5. FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
6. FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
7. IMPERIO , C.F. C
8. LA SALUT PERE GOL AE. B
9. MARTINENC, F.C. F
10. Pª BARC. BARCINO, CE E
11. Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
12. POBLE NOU ,AT. A
13. POMAR, C.D. A
14. SARRIA, C.P. D
15. VILA OLIMPICA CLUB ESP. D


GRUPS ALEVINS

ALEVI-C GRUP 8 TERCERA DIVISIÓ
1. DON BOSCO, C.F. B
2. ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
3. FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA E
4. LLOREDA, C.F. C
5. Pª BARC. ANGUERA H
6. Pª BARC. BARCINO, CE C
7. Pª BARC. BARCINO, CE J
8. PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE E
9. SANT GABRIEL, C.D. I
10. SANTS, U.E. G
11. SARRIA, C.P. D
12. SINGUERLIN, C.F. A
13. TRINIDAD, C.D. B
14. VALLDOREIX F.C. A
15. VILA OLIMPICA CLUB ESP. I


ALEVI-D GRUP 6 TERCERA DIVISIÓ
1. CAN BUXERES, F.C. D
2. CATALONIA, U.B. E
3. DIAGONAL CLUB ESP. C
4. ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. D
5. GORNAL, U.D. A
6. IMPERIO , C.F. E
7. MARTINENC, F.C. J
8. Pª BARC. BARCINO, CE D
9. POMAR, C.D. A
10. SANT ANDREU, U.E K
11. SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
12. SISTRELLS C.F. B
13. UNIFICACION LLEFIA,CF. F
14. VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
15. ZONA FRANCA, F.C. A


ALEVI-E GRUP 13 TERCERA DIVISIÓ
1. BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
2. CATALONIA, U.B. G
3. CONGRÉS CLUB ESP. D
4. DIAGONAL CLUB ESP. B
5. FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT C
6. IMPERIO , C.F. B
7. LA SALUT PERE GOL AE. C
8. LLOREDA, C.F. D
9. MARTINENC, F.C. K
10. Pª BARC. BARCINO, CE E
11. SANT ANDREU, U.E G
12. SANT MARTI-CONDAL, F.C. D
13. SANTA EULALIA, C.F. B
14. TECNOFUTBOL C.F C
15. VILA OLIMPICA CLUB ESP. F


ALEVI-F GRUP 4 TERCERA DIVISIÓ
1. ALZAMORA, C.F. C
2. APA POBLE SEC, CE. E
3. ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA B
4. CATALONIA, U.B. D
5. ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
6. IMPERIO , C.F. C
7. LA SALLE BONANOVA, C.E. A
8. LLOREDA, C.F. B
9. Pª BARC. ANGUERA G
10. Pª BARC. BARCINO, CE F
11. POBLE NOU ,AT. C
12. SANT ANDREU, U.E I
13. SANTS, U.E. E
14. SISTRELLS C.F. D
15. TURO PEIRA, C.C.D. C


ALEVI-G GRUP 5 TERCERA DIVISIÓ
1. ALZAMORA, C.F. C
2. APA POBLE SEC, CE. E
3. ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA B
4. CATALONIA, U.B. D
5. ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
6. IMPERIO , C.F. C
7. LA SALLE BONANOVA, C.E. A
8. LLOREDA, C.F. B
9. Pª BARC. ANGUERA G
10. Pª BARC. BARCINO, CE F
11. POBLE NOU ,AT. C
12. SANT ANDREU, U.E I
13. SANTS, U.E. E
14. SISTRELLS C.F. D
15. TURO PEIRA, C.C.D. C


ALEVI-H GRUP 3 TERCERA DIVISIÓ
1. ALZAMORA, C.F. E
2. APA POBLE SEC, CE. C
3. ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E D
4. ESCOLA F ANGEL PEDRAZA E
5. ESPANYOL, R.C.D. C
6. FUNDACIO P. CE. JUPITER G
7. IMPERIO , C.F. D
8. LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
9. Pª BARC. BARCINO, CE H
10. Pª BARC. CINC COPES F
11. POBLE NOU ,AT. D
12. RACING SARRIA C.F. C
13. SANTS, U.E. F
14. SISTRELLS C.F. E
15. UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE A
16. VILA OLIMPICA CLUB ESP. K


ALEVI-I GRUP 10 TERCERA DIVISIÓ
1. ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
2. BARCELONA, F.C. F
3. BUFALA, C.F. F
4. FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA F
5. HOSPITALENSE, AT.C. C
6. IMPERIO , C.F. A
7. LA SALLE BONANOVA, C.E. D
8. L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
9. MONTAÑESA, C.F. E
10. Pª BARC. BARCINO, CE I
11. PARC, U.D. B
12. PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA C
13. PUBILLA CASAS, C.E. B
14. SANT GABRIEL, C.D. F
15. SANT IGNASI C.E. A


ALEVI-J GRUP 8 TERCERA DIVISIÓ
1. DON BOSCO, C.F. B
2. ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
3. FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA E
4. LLOREDA, C.F. C
5. Pª BARC. ANGUERA H
6. Pª BARC. BARCINO, CE C
7. Pª BARC. BARCINO, CE J
8. PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE E
9. SANT GABRIEL, C.D. I
10. SANTS, U.E. G
11. SARRIA, C.P. D
12. SINGUERLIN, C.F. A
13. TRINIDAD, C.D. B
14. VALLDOREIX F.C. A
15. VILA OLIMPICA CLUB ESP. I


























































 

Convocatòries

Pre-Benjamíns

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 10/10/2020

    Camp Municipal
    ContrariDescansa
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Can Zam 1
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:30 H. Partit 11:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCan Vidalet
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSistrells
    JornadaAmistos

Benjamíns

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

  • Arribada 12:15 H. Partit 13:45 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Trinitat Vella
    ContrariP.B.Trinitat Vella
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariP.B.Collblanch Sants
    JornadaAmistos

Alevins

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal L'Aliga
    ContrariEuropa C.E.
    Jornada1 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel
    Jornada1 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariP.B.Trinitat Vella
    JornadaAmistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariP.B.Trinitat Vella
    JornadaAmistos

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Trinitat Vella
    ContrariP.B.Trinitat Vella
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal El Moli
    ContrariCan Vidalet
    JornadaAmistos

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariP.B.Cinc Copes
    JornadaAmistos

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariP.B.Cinc Copes
    JornadaAmistos

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariP.B.Cinc Copes
    JornadaAmistos

  • Arribada 10:30 H. Partit 11:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

Infantils

  • Arribada 13:15 H. Partit 14:45 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Fort pienc
    ContrariP.B.Cinc Copes
    Jornada1 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCongres
    JornadaAmistos

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariP.B.Cinc Copes
    JornadaAmistos

  • Arribada 08:45 H. Partit 10:15 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Can Zam 1
    ContrariArrabal Calaf
    JornadaAmistos

  • Aquest equip no te cap convocatoria

Cadets

  • Arribada 12:40 H. Partit 14:10 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Can Drago
    ContrariCongres
    JornadaAmistos

  • Arribada 15:15 H. Partit 16:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariF.Terrassa 1906
    JornadaAmistos

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCan Vidalet
    JornadaAmistos

  • Arribada 15:00 H. Partit 16:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCongres
    JornadaAmistos

Juvenils

  • Arribada 17:15 H. Partit 18:15 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariMontañesa
    Jornada1 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTuro Peira
    JornadaAmistos

  • Arribada 15:30 H. Partit 17:00 H. 17/10/2020

    Camp C.D.E.Brafa
    ContrariE.Brafa
    JornadaAmistos

Primer equip

  • Arribada 16:30 H. Partit 18:00 H. 18/10/2020

    Camp Municipal La Satalia
    ContrariPoble Sec U.E.
    Jornada2 Jornada de Lliga

  • Arribada 19:00 H. Partit 20:00 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLevante Les Planes
    JornadaAmistos

Escola

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 17/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSistrells
    JornadaAmistos

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 10/10/2020

    Camp Municipal Menorca
    ContrariEscola A
    JornadaAmistos

¿Vols jugar a la Penya Barcino?

Inscriure's