Web oficial Penya Barcelonista BarcinoEl gust per el bon futbol

Notícies

Agrupacions grups segona divisió Juvenils, Cadets i Infantils.

Etiqueta: General, 09/09/2021

Agrupacions grups segona divisió Juvenils, Cadets i Infantils.
 

GRUP 14 JUVENIL-A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "B"
CAN BUXERES, F.C. "D"
CATALÒNIA, U.B. "C"
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET "D"
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C"
IMPERIO , C.F. "A"
MARTINENC, F.C. "C"
MONOPOL, CD "A"
MONTAÑESA, C.F. "C"
Pª BARC. BARCINO, CE "A"
SANTS, U.E. "E"
THAU, C.E. "A"
TURÓ PEIRA, C.C.D. "B"
VALLDOREIX F.C. "B"
VETERANS CATALUNYA,AF "B"
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "C"


 
GRUP 15 JUVENIL-B
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL "A"
BUFALÀ, C.F. "D"
CATALÒNIA, U.B. "A"
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA "B"
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS "B"
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT "A"
LA BONANOVA CLUB FUTBOL "A"
Pª BARC. BARCINO, CE "B"
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "B"
POBLE NOU ,AT. "A"
SANT GABRIEL, C.D. "C"
SANT IGNASI C.E. "D"
SISTRELLS C.F. "A"
VETERANS CATALUNYA,AF "A"

GRUP 20 CADET-A
APA POBLE SEC, CE. "B"
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"
BARCELONETA, C.F. "A"
CARMELO, C.D. "A"
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "B"
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "D"
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. "B"
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER "C"
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET "E"
LA FLORIDA C.F. "A"
LLOREDA, C.F. "B"
Pª BARC. ANGUERA "D"
Pª BARC. BARCINO, CE "A"
Pª BARC. CINC COPES "D"
Pª BARC. VILLAVERDE

GRUP 16 CADET-B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B"
CONGRÉS CLUB ESP. "B"
ESCOLA FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ "C"
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "A"
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS "B"
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "D"
Pª BARC. ANGUERA "E"
Pª BARC. BARCINO, CE "B"
Pª BARC. CINC COPES "B"
PÀDUA, ASSOC. CLUB "A"
POBLE NOU ,AT. "A"
PUJADAS, C.D. "A"
SANT IGNASI C.E. "D"
SARRIÀ, C.P. "C"
TRINIDAD, C.D. "A"
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "B"


GRUP 17 CADET-C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "B"
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA "A"
BUFALÀ, C.F. "D"
CAN BUXERES, F.C. "C"
DIAGONAL CLUB ESP. "A"
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "C"
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "E"
HOSPITALENSE, AT.C. "B"
LA SALUT PERE GOL AE. "A"
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB "A"
Pª BARC. ANGUERA "C"
Pª BARC. BARCINO, CE "C"
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "B"
SANT ADRIÀ 2020, C.E. "A"
SINGUERLÍN, C.F. "B"
TECNOFÚTBOL C.F "A"


GRUP 15 CADET-D
BUFALÀ, C.F. "B"
CANYELLES,C.E. "A"
DAUMAR CLUB "A"
ESCOLA E.BRAFA "B"
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. "A"
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"
LLOREDA, C.F. "A"
MONTAÑESA, C.F. "C"
Pª BARC. BARCINO, CE "D"
PARC, U.D. "A"
SANT ADRIÀ 2020, C.E. "B"
SANTS, U.E. "C"
SINGUERLÍN, C.F. "A"
VIARÓ, C.E. "B"
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. "C"


GRUP 22 CADET-E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "D"
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL "A"
BARCELONETA, C.F. "B"
CANYELLES,C.E. "B"
CATALÒNIA, U.B. "C"
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA "A"
DIAGONAL CLUB ESP. "B"
DON BOSCO, C.F. "B"
ESCOLA FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ "B"
Pª BARC. BARCINO, CE "E"
Pª BARC. CINC COPES "C"
POMAR, C.D. "A"
SANT ANDREU, U.E "G"
SANT GABRIEL, C.D. "F"
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. "A"
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. "D"

GRUP 23 INFANTIL-C
ALZAMORA, C.F. "A"
APA POBLE SEC, CE. "A"
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL "A"
CATALÒNIA, U.B. "F"
DIAGONAL CLUB ESP. "B"
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "D"
ESCOLA E.BRAFA "C"
ESCUELA F ÁNGEL PEDRAZA "A" 
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "E"
LA SALLE BONANOVA, C.E. "B"
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"
Pª BARC. BARCINO, CE "C"
SANT IGNASI C.E. "B"
SARRIÀ, C.P. "D"
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "B"


GRUP 27 INFANTIL-D
BUFALÀ, C.F. "D"
CAN BUXERES, F.C. "C
CANYELLES,C.E. "B"
CONGRÉS CLUB ESP. "B"
DIAGONAL CLUB ESP. "A"
EUROPA, C.E. "D"
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B"
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER "C"
LLOREDA, C.F. "C"
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB "A"
MONTAÑESA, C.F. "D"
Pª BARC. BARCINO, CE "D"
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE "A"
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. "C"
VETERANS CATALUNYA,AF-A
VILARO C.E. A


GRUP 24 INFANTIL-E
BARCELONETA, C.F. "A"
CATALÒNIA, U.B. "B"
DAUMAR CLUB "A"
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS "A"
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT "C"
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER "D"
HORTA, U.AT. "B"
LA FLORIDA C.F. "B"
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. "C"
LLOREDA, C.F. "A"
MARTINENC, F.C. "G"
Pª BARC. ANGUERA "C"
Pª BARC. BARCINO, CE "E"
SANT IGNASI C.E. "D"
SANTS, U.E.


GRUP 20 INFANTIL-F
ALZAMORA, C.F. "B"
APA POBLE SEC, CE. "B"
 CATALÒNIA, U.B. "E"
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA "A"
DIAGONAL CLUB ESP. "C"
ESCOLA E.BRAFA "B"
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET "D"
IMPERIO , C.F. "A"
Pª BARC. ANGUERA "D"
Pª BARC. BARCINO, CE "F"
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"
POMAR, C.D. "A"
SANT ANDREU, U.E "F"
SINGUERLÍN, C.F. "D"
SISTRELLS C.F. "B"
TURÓ PEIRA, C.C.D. "B"
 

Convocatòries

Pre-Benjamíns

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariF.F.Badalona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Montigala
    ContrariF.F.Badalona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Besos Trajana
    ContrariSant Adria 2020
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:15 H. Partit 11:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariUnificació Llefia
    Jornada3 Jornada de Lliga

Benjamíns

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Pere Gol
    ContrariLa Salut Pere Gol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 08:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSalesians Bosco Horta
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:40 H. Partit 12:40 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Nou Barris
    ContrariMontañesa C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:45 H. Partit 12:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCentelles
    Jornada3 Jornada de Lliga

Alevins

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariR.C.D.Espanyol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 13:00 H. 24/10/2021

    Camp Zona esportiva Meilan
    ContrariTecnofutbol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariAPA Poble Sec
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 08:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariArrabal Calaf Gramanet
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 07:45 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Col-legi La Salle Bonanova
    ContrariLa Salle Bonanova
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:00 H. Partit 11:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Bufala
    ContrariBufala C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:45 H. Partit 10:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Aristides Maillol
    ContrariLes Corts Barcelona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLa Salut Pere Gol
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariTrinitat C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:30 H. Partit 11:00 H. 23/10/2021

    Camp Parroquia S.M.Llerona
    ContrariLlerona
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:30 H. Partit 16:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Montigala
    ContrariSeagull Bdn club
    Jornada3 Jornada de Lliga

Infantils

  • Arribada 09:15 H. Partit 10:15 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLa Salle Bonanova
    Jornada4 Jornada de Lliga

  • Arribada 12:45 H. Partit 14:15 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Badalona Sud
    ContrariYoung Talent Badalona Sud
    Jornada4 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal La Bascula
    ContrariE.F.Angel Pedraza
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:30 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCongres C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 08:00 H. Partit 09:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariU.E.Horta
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariDESCANSA
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 00:00 H. Partit 00:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal
    ContrariAjornat
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 09:00 H. Partit 10:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariCatalonai U.B.
    Jornada3 Jornada de Lliga

Cadets

  • Arribada 11:45 H. Partit 13:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Lloreda
    ContrariLloreda C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 15:15 H. Partit 16:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariCongres C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 10:45 H. Partit 12:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal L'Energia
    ContrariMercat Nou Magoria
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Sant Marti
    ContrariSant Adria 2020
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 14:00 H. Partit 15:30 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Canyelles
    ContrariDragons BCN
    Jornada3 Jornada de Lliga

Juvenils

  • Arribada 14:30 H. Partit 16:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Can Zam 1
    ContrariImperio
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariSant Gabriel C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

Primer equip

  • Arribada 16:30 H. Partit 18:00 H. 24/10/2021

    Camp Municipal Can Vinader
    ContrariCan Roca U.E.
    Jornada6 Jornada de Lliga

  • Arribada 17:15 H. Partit 18:15 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariLevant Les Planes
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 18:30 H. Partit 20:00 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Les Planes
    ContrariLlevant Les Planes
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 17:30 H. Partit 19:00 H. 23/10/2021

    Camp Col-legi Sant Ignasi
    ContrariSant Ignasi
    Jornada5 Jornada de Lliga

Escola

  • Arribada 11:00 H. Partit 12:30 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Trinitat Vella
    ContrariTrinitat C.D.
    Jornada3 Jornada de Lliga

  • Arribada 11:45 H. Partit 12:45 H. 23/10/2021

    Camp Municipal Menorca
    ContrariBarceloneta C.F.
    Jornada3 Jornada de Lliga

¿Vols jugar a la Penya Barcino?

Inscriure's